Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
xL0DNO

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Jan 4, 2019

more Recent Ratings
100 95% The Handmaiden (2016) - Jan 04, 2019
60 45% Midnight in Paris (2011) - Jan 04, 2019
80 87% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Jan 04, 2019
70 70% 12 Monkeys (1995) - Jan 04, 2019
40 16% Aeon Flux (2005) - Jan 04, 2019
40 16% Goldfinger (1964) - Jan 04, 2019
4% Swordfish (2001) - Jan 04, 2019
70 70% Click (2006) - Jan 04, 2019
60 45% Lost in Translation (2003) - Jan 04, 2019
50 29% Wonder Woman (2017) - Jan 04, 2019