xXenomorph

xxenomorph
Movie Buff - 172 Film Ratings
Member Since: 26 Nov 2017
Location: Greece
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 12% The Lost World: Jurassic Park (1997) - Rated 26 Nov 2017
80 12% Chronicle (2012) - Rated 26 Nov 2017
80 12% King Kong (2005) - Rated 26 Nov 2017
80 12% Godzilla (1998) - Rated 26 Nov 2017
85 28% Godzilla (2014) - Rated 26 Nov 2017
75 6% Suicide Squad (2016) - Rated 26 Nov 2017
85 28% It Comes at Night (2017) - Rated 26 Nov 2017
85 28% Tenacious D in The Pick of Destiny (2006) - Rated 26 Nov 2017
80 12% The Interview (2014) - Rated 26 Nov 2017
85 28% Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Rated 26 Nov 2017