Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
xYx26L

Flick Fan - 40 Film Ratings

Member Since: Oct 7, 2018

more Recent Ratings
65 28% La La Land (2016) - Oct 07, 2018
70 33% The Hangover (2009) - Oct 07, 2018
90 81% Mulholland Drive (2001) - Oct 07, 2018
75 41% Tucker & Dale vs Evil (2010) - Oct 07, 2018
85 57% Memento (2001) - Oct 07, 2018
20 1% The Santa Clause (1994) - Oct 07, 2018
30 6% Click (2006) - Oct 07, 2018
72 38% Chicago (2002) - Oct 07, 2018
90 81% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Oct 07, 2018
30 6% Chicken Run (2000) - Oct 07, 2018