Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
xaKjoK

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Dec 24, 2018

more Recent Ratings
85 90% Up (2009) - Dec 24, 2018
80 75% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Dec 24, 2018
60 40% Contact (1997) - Dec 24, 2018
60 40% Thor (2011) - Dec 24, 2018
50 20% The Silence of the Lambs (1991) - Dec 24, 2018
5% Fahrenheit 9/11 (2004) - Dec 24, 2018
75 65% The Pianist (2002) - Dec 24, 2018
70 55% Iron Man 3 (2013) - Dec 24, 2018
50 20% Mad Max: Fury Road (2015) - Dec 24, 2018
85 90% Kick-Ass 2 (2013) - Dec 24, 2018