Xammer

xammer
Flick Fan - 82 Film Ratings
Member Since: 03 Oct 2020
Location: Romania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 81% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 03 Oct 2020
100 98% Time Lapse (2014) - Rated 03 Oct 2020
90 62% Game Night (2018) - Rated 03 Oct 2020
90 62% Nixon (1995) - Rated 03 Oct 2020
85 46% The Post (2017) - Rated 03 Oct 2020
95 81% The Death of Stalin (2017) - Rated 03 Oct 2020
98 93% Inception (2010) - Rated 03 Oct 2020
98 93% Attack of the Clones Review (2010) - Rated 03 Oct 2020
98 93% The Phantom Menace Review (2009) - Rated 03 Oct 2020
60 10% Jigsaw (2017) - Rated 03 Oct 2020