xandarg

xandarg
Movie Buff - 195 Film Ratings
Member Since: 05 Aug 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 70% Darker than black: Kuro no keiyakusha (2007) - Rated 19 Dec 2020
90 70% Limitless (2011) - Rated 19 Dec 2020
95 90% Spider-Man: Homecoming (2017) - Rated 19 Dec 2020
75 22% The Mask (1994) - Rated 19 Dec 2020
100 97% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Rated 19 Dec 2020
80 33% Robin Hood: Men in Tights (1993) - Rated 19 Dec 2020
70 14% Under Siege (1992) - Rated 19 Dec 2020
30 2% Scary Movie 4 (2006) - Rated 19 Dec 2020
90 70% Beetlejuice (1988) - Rated 19 Dec 2020
80 33% Jurassic Park (1993) - Rated 19 Dec 2020