xanoss

xanoss
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 29 Jan 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 91% In the Loop (2009) - Rated 29 Jan 2018
90 52% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 29 Jan 2018
95 69% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Rated 29 Jan 2018
85 36% Elf (2003) - Rated 29 Jan 2018
75 19% Psycho (1960) - Rated 29 Jan 2018
95 69% Saving Private Ryan (1998) - Rated 29 Jan 2018
70 13% Interstellar (2014) - Rated 29 Jan 2018
100 91% 12 Angry Men (1957) - Rated 29 Jan 2018
99 80% Reservoir Dogs (1992) - Rated 29 Jan 2018
90 52% The Martian (2015) - Rated 29 Jan 2018