xanthoria

xanthoria
Flick Fan - 65 Film Ratings
Member Since: 16 Jun 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

45 25% The Prestige (2006) - Rated 20 Jun 2013
40 21% The Birds (1963) - Rated 20 Jun 2013
95 63% A Clockwork Orange (1971) - Rated 20 Jun 2013
40 21% Pay It Forward (2000) - Rated 20 Jun 2013
95 63% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 20 Jun 2013
100 92% American History X (1998) - Rated 20 Jun 2013
5% The Mask (1994) - Rated 20 Jun 2013
90 50% Ghost (1990) - Rated 20 Jun 2013
9% Home Alone (1990) - Rated 20 Jun 2013
70 36% Starman (1984) - Rated 20 Jun 2013