Xavett

xavett
Flick Fan - 22 Film Ratings
Member Since: 08 Jun 2019
Location: Italy

more Recent Ratings

90 72% The Babadook (2014) - Rated 09 Jul 2019
90 72% Inception (2010) - Rated 09 Jul 2019
80 25% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 09 Jul 2019
83 43% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 09 Jul 2019
82 38% Shrek 2 (2004) - Rated 09 Jul 2019
80 25% 101 Dalmatians (1961) - Rated 09 Jul 2019
75 9% Tangled (2010) - Rated 09 Jul 2019
85 50% Rick and Morty (2013) - Rated 09 Jul 2019
90 72% Jurassic World (2015) - Rated 09 Jul 2019
90 72% Young Frankenstein (1974) - Rated 09 Jul 2019