xcentaur

xcentaur
Movie Buff - 164 Film Ratings
Member Since: 20 Sep 2010
Location: India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 32% Dhoom (2004) - Rated 13 Jan 2013
72 47% Taxi No. 9 2 11 (2006) - Rated 13 Jan 2013
80 67% New York (2009) - Rated 13 Jan 2013
90 92% Dostana (2008) - Rated 13 Jan 2013
75 53% Matru ki Bijlee ka Mandola (2013) - Rated 13 Jan 2013
80 67% Dabangg 2 (2012) - Rated 05 Jan 2013
90 92% Dabangg (2010) - Rated 05 Jan 2013
80 67% Life of Pi (2012) - Rated 05 Jan 2013
75 53% The Expendables 2 (2012) - Rated 11 Sep 2012
85 78% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 25 Aug 2012