xenocyon

xenocyon
Flick Fan - 78 Film Ratings
Member Since: 13 Apr 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 78% The Legend of the Holy Drinker (1988) - Rated 18 Aug 2021
98 78% Blood Simple (1984) - Rated 27 Jul 2021
95 67% Damul (1985) - Rated 27 Feb 2021
90 53% Office Space (1999) - Rated 20 Nov 2020
96 72% Fanny and Alexander (1982) - Rated 20 Nov 2020
50 23% Titanic (1997) - Rated 20 Nov 2020
80 37% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 20 Nov 2020
88 45% Raising Arizona (1987) - Rated 20 Nov 2020
80 37% The General (1926) - Rated 20 Nov 2020
30 13% Austin Powers in Goldmember (2002) - Rated 20 Nov 2020