Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
xenque

Flick Fan - 26 Film Ratings

Member Since: Aug 30, 2019

Location: Germany

more Recent Ratings
83 59% Persepolis (2007) - Aug 30, 2019
88 86% La Haine (1995) - Aug 30, 2019
80 44% The Pianist (2002) - Aug 30, 2019
78 28% Spotlight (2015) - Aug 30, 2019
84 69% Manchester by the Sea (2016) - Aug 30, 2019
89 94% Pulp Fiction (1994) - Aug 30, 2019
84 69% Fantastic Mr. Fox (2009) - Aug 30, 2019
89 94% Mulholland Drive (2001) - Aug 30, 2019
85 75% Lady Bird (2017) - Aug 30, 2019
76 23% Don Jon (2013) - Aug 30, 2019