xerxes2012

xerxes2012
Film Freak - 600 Film Ratings
Member Since: 14 Mar 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Retired G.I.

more Recent Ratings

90 90% The Great Escape (1963) - Rated 22 Oct 2016
70 47% Analyze This (1999) - Rated 02 Jan 2016
45 16% The Blues Brothers (1980) - Rated 02 Jan 2016
90 90% Angel Heart (1987) - Rated 02 Jan 2016
95 94% Batman (1989) - Rated 02 Jan 2016
85 84% You Only Live Twice (1967) - Rated 02 Jan 2016
70 47% Superman II (1980) - Rated 02 Jan 2016
70 47% Biloxi Blues (1988) - Rated 02 Jan 2016
65 35% Daylight (1996) - Rated 02 Jan 2016
65 35% Stigmata (1999) - Rated 02 Jan 2016