Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
xfS7H9

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Dec 27, 2018

more Recent Ratings
87 75% Nightcrawler (2014) - Dec 27, 2018
92 85% The Wolf of Wall Street (2013) - Dec 27, 2018
99 95% Into the Wild (2007) - Dec 27, 2018
75 35% 127 Hours (2010) - Dec 27, 2018
77 60% Step Brothers (2008) - Dec 27, 2018
71 15% Avatar (2009) - Dec 27, 2018
77 60% V for Vendetta (2006) - Dec 27, 2018
72 25% The Big Short (2015) - Dec 27, 2018
67 5% Flight (2012) - Dec 27, 2018
76 45% Burn After Reading (2008) - Dec 27, 2018