xfactor9600

xfactor9600
Flick Fan - 65 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 60% Nixon (1995) - Rated 13 Feb 2012
84 60% Hannibal (2001) - Rated 13 Feb 2012
87 75% Fracture (2007) - Rated 13 Feb 2012
50 7% Team America: World Police (2004) - Rated 13 Feb 2012
40 3% Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Rated 13 Feb 2012
80 45% Men in Black (1997) - Rated 13 Feb 2012
80 45% Cruel Intentions (1999) - Rated 13 Feb 2012
87 75% American Wedding (2003) - Rated 13 Feb 2012
85 65% Munich (2005) - Rated 13 Feb 2012
80 45% Road Trip (2000) - Rated 13 Feb 2012