xgabby

xgabby
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 03 Aug 2014
Location: Mexico
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 12% Pretty in Pink (1986) - Rated 03 Aug 2014
98 95% Back to the Future (1985) - Rated 03 Aug 2014
92 70% The Breakfast Club (1985) - Rated 03 Aug 2014
91 62% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 03 Aug 2014
78 20% Time After Time (1979) - Rated 03 Aug 2014
93 79% Forrest Gump (1994) - Rated 03 Aug 2014
85 37% Midnight in Paris (2011) - Rated 03 Aug 2014
88 45% The Butterfly Effect (2004) - Rated 03 Aug 2014
84 29% The X-Files: Fight the Future (1998) - Rated 03 Aug 2014
63 4% Lost in Translation (2003) - Rated 03 Aug 2014