xglftb

xglftb
Flick Fan - 59 Film Ratings
Member Since: 03 Aug 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 90% A Separation (2011) - Rated 03 Aug 2015
90 74% Safety Last! (1923) - Rated 03 Aug 2015
90 74% Singin' in the Rain (1952) - Rated 03 Aug 2015
70 29% Persepolis (2007) - Rated 03 Aug 2015
100 90% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 03 Aug 2015
100 90% The Lives of Others (2006) - Rated 03 Aug 2015
90 74% Gravity (2013) - Rated 03 Aug 2015
90 74% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 03 Aug 2015
70 29% The Theory of Everything (2014) - Rated 03 Aug 2015
60 15% The Imitation Game (2014) - Rated 03 Aug 2015