xhikri

xhikri
Flick Fan - 49 Film Ratings
Member Since: 03 Mar 2022
Location: Küçükçekmece, İstanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 59% Shaft (2019) - Rated 03 Mar 2022
80 22% Cruella (2021) - Rated 03 Mar 2022
92 72% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 03 Mar 2022
89 59% Isle of Dogs (2018) - Rated 03 Mar 2022
94 78% The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 03 Mar 2022
95 84% The Darjeeling Limited (2007) - Rated 03 Mar 2022
92 72% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 03 Mar 2022
95 84% Se7en (1995) - Rated 03 Mar 2022
98 94% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 03 Mar 2022
85 41% Death Proof (2007) - Rated 03 Mar 2022