xhuliodo

xhuliodo
Movie Buff - 127 Film Ratings
Member Since: 01 Jul 2016
Location: Albania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 81% Joker (2019) - Rated 30 Nov 2022
90 63% Django Unchained (2012) - Rated 30 Nov 2022
100 81% The Matrix (1999) - Rated 30 Nov 2022
100 81% Eastern Promises (2007) - Rated 23 Jul 2017
50 39% Defending Your Life (1991) - Rated 25 Jun 2017
75 61% Wonder Woman (2017) - Rated 16 Jun 2017
25 19% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Rated 17 May 2017
100 81% Sword of the Stranger (2007) - Rated 17 May 2017
75 61% Se7en (1995) - Rated 09 May 2017
9% The Green Mile (1999) - Rated 03 May 2017