Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
xibalba0

Film Freak - 719 Film Ratings

Member Since: Jul 24, 2020

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out xibalba0's...
75 61% Mustang (2015) - May 09, 2021
60 12% Kiss Kiss Bang Bang (2005) - May 08, 2021
75 61% Suspiria (2018) - May 07, 2021
60 12% The Post (2017) - May 05, 2021
75 61% Thank You for Smoking (2006) - May 03, 2021
65 23% Gone Baby Gone (2007) - May 02, 2021
70 38% Never Rarely Sometimes Always (2020) - May 01, 2021
60 12% Da 5 Bloods (2020) - Apr 29, 2021
75 61% Soul (2020) - Apr 29, 2021
70 38% One Night in Miami (2020) - Apr 24, 2021