ximanj

ximanj
Flick Fan - 69 Film Ratings
Member Since: 21 Aug 2021
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 82% Seven Samurai (1954) - Rated 22 Aug 2021
80 32% Another Round (2020) - Rated 22 Aug 2021
88 47% Rain Man (1988) - Rated 22 Aug 2021
40 15% Interstellar (2014) - Rated 22 Aug 2021
63 23% Scarface (1983) - Rated 22 Aug 2021
94 94% Million Dollar Baby (2004) - Rated 22 Aug 2021
60 22% The Last Samurai (2003) - Rated 22 Aug 2021
88 47% Troy (2004) - Rated 22 Aug 2021
90 63% Being John Malkovich (1999) - Rated 22 Aug 2021
89 52% District 9 (2009) - Rated 22 Aug 2021