xinfin

xinfin
Movie Buff - 130 Film Ratings
Member Since: 10 Aug 2015
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 80% The Big Lebowski (1998) - Rated 27 Aug 2020
95 93% The Endless Summer (1966) - Rated 26 Aug 2020
90 80% Magic Trip (2011) - Rated 26 Aug 2020
90 80% Good Time (2017) - Rated 26 Aug 2020
85 52% Leave No Trace (2018) - Rated 26 Aug 2020
85 52% One Million Yen Girl (2008) - Rated 26 Aug 2020
85 52% Frances Ha (2013) - Rated 25 Aug 2020
90 80% Microhabitat (2017) - Rated 24 Aug 2020
80 25% Cemetery Man (1994) - Rated 23 Aug 2020
85 52% Gattaca (1997) - Rated 23 Aug 2020