xivilai

xivilai
Flick Fan - 87 Film Ratings
Member Since: 23 Nov 2015
Location: Ukraine
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: nerd

more Recent Ratings

85 65% Parasite (2019) - Rated 02 Apr 2024
75 39% Ex Machina (2015) - Rated 15 Apr 2019
90 81% Looper (2012) - Rated 15 Apr 2019
85 65% The Karate Kid (2010) - Rated 15 Apr 2019
80 51% Predestination (2014) - Rated 15 Apr 2019
60 14% Requiem for a Dream (2000) - Rated 15 Apr 2019
90 81% Life of Pi (2012) - Rated 13 Apr 2019
70 28% The Dish (2000) - Rated 13 Apr 2019
50 7% Being John Malkovich (1999) - Rated 13 Apr 2019
100 98% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 30 Mar 2019