Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
xjsMA5

Flick Fan - 13 Film Ratings

Member Since: Feb 7, 2021

more Recent Ratings
95 76% Batman Begins (2005) - Feb 07, 2021
95 76% 12 Monkeys (1995) - Feb 07, 2021
100 92% The Office (2005) - Feb 07, 2021
60 3% Aeon Flux (2005) - Feb 07, 2021
85 42% The Lego Movie (2014) - Feb 07, 2021
75 23% About Schmidt (2002) - Feb 07, 2021
77 34% Pride & Prejudice (2005) - Feb 07, 2021
73 11% Bridget Jones's Diary (2001) - Feb 07, 2021
75 23% Mean Girls (2004) - Feb 07, 2021
100 92% Inception (2010) - Feb 07, 2021