xkejjer

xkejjer
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 13 Dec 2006
Location: Malta
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 98% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 13 Dec 2006
80 50% Corpse Bride (2005) - Rated 13 Dec 2006
95 89% Mulholland Drive (2001) - Rated 13 Dec 2006
23 8% Ladder 49 (2004) - Rated 13 Dec 2006
85 65% House of Flying Daggers (2004) - Rated 13 Dec 2006
70 30% The Last Samurai (2003) - Rated 13 Dec 2006
85 65% Broken Flowers (2005) - Rated 13 Dec 2006
90 78% Scream (1996) - Rated 13 Dec 2006
70 30% Elf (2003) - Rated 13 Dec 2006
30 12% Robots (2005) - Rated 13 Dec 2006