Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
xmS0fP

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Sep 18, 2019

more Recent Ratings
91 85% Arrival (2016) - Sep 18, 2019
90 75% Notting Hill (1999) - Sep 18, 2019
64 25% The Last Samurai (2003) - Sep 18, 2019
88 65% Gattaca (1997) - Sep 18, 2019
94 95% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Sep 18, 2019
81 55% Election (1999) - Sep 18, 2019
77 45% Children of Men (2006) - Sep 18, 2019
58 5% Stranger Than Fiction (2006) - Sep 18, 2019
71 35% Sleepers (1996) - Sep 18, 2019
62 15% Wild Things (1998) - Sep 18, 2019