Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
xnG0XU

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 5, 2019

more Recent Ratings
65 45% Saving Private Ryan (1998) - Jan 05, 2019
65 45% Gravity (2013) - Jan 05, 2019
65 45% Requiem for a Dream (2000) - Jan 05, 2019
85 85% Dallas Buyers Club (2013) - Jan 05, 2019
55 25% 3:10 to Yuma (2007) - Jan 05, 2019
90 95% Adaptation. (2002) - Jan 05, 2019
70 65% Training Day (2001) - Jan 05, 2019
20 10% Snake Eyes (1998) - Jan 05, 2019
75 75% Forgetting Sarah Marshall (2008) - Jan 05, 2019
20 10% Troy (2004) - Jan 05, 2019