Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
xo1giN

Flick Fan - 19 Film Ratings

Member Since: Sep 17, 2019

more Recent Ratings
100 84% All Quiet on the Western Front (1930) - Sep 17, 2019
100 84% Band of Brothers (2001) - Sep 17, 2019
100 84% Schindler's List (1993) - Sep 17, 2019
99 57% The Usual Suspects (1995) - Sep 17, 2019
99 57% Se7en (1995) - Sep 17, 2019
66 13% Erin Brockovich (2000) - Sep 17, 2019
44 2% Anger Management (2003) - Sep 17, 2019
99 57% Devil's Advocate (1997) - Sep 17, 2019
76 18% School of Rock (2003) - Sep 17, 2019
55 7% War of the Worlds (2005) - Sep 17, 2019