xoKylexo

xokylexo
Movie Buff - 109 Film Ratings
Member Since: 04 Jan 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 73% Jackass: The Movie (2002) - Rated 05 Jan 2012
94 79% Elf (2003) - Rated 05 Jan 2012
99 99% Fight Club (1999) - Rated 05 Jan 2012
97 89% Happy Gilmore (1996) - Rated 05 Jan 2012
80 41% The Girl Next Door (2004) - Rated 05 Jan 2012
94 79% 101 Dalmatians (1961) - Rated 05 Jan 2012
97 89% The Little Mermaid (1989) - Rated 05 Jan 2012
98 95% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 05 Jan 2012
70 18% Employee of the Month (2006) - Rated 05 Jan 2012
98 95% Conan the Barbarian (1982) - Rated 05 Jan 2012