Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
xonkmc

Film Freak - 661 Film Ratings

Member Since: May 22, 2017

Location: USA

more Recent Ratings
45 16% Jupiter Ascending (2015) - Feb 09, 2019
65 78% Ocean's 8 (2018) - Jan 27, 2019
30 2% Burlesque (2010) - Jan 26, 2019
50 31% Ready Player One (2018) - Dec 25, 2018
65 78% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Dec 25, 2018
65 78% Ant-Man (2015) - Dec 25, 2018
65 78% Avengers: Infinity War (2018) - Dec 25, 2018
40 7% Justice League (2017) - Dec 25, 2018
70 89% Crazy Rich Asians (2018) - Sep 23, 2018
55 45% Tag (2018) - Sep 23, 2018