xrich

xrich
Movie Buff - 107 Film Ratings
Member Since: 29 Apr 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 64% Knowing (2009) - Rated 13 May 2017
88 76% Lord of War (2005) - Rated 10 May 2017
90 86% Children of Men (2006) - Rated 07 May 2017
93 96% Arrival (2016) - Rated 07 May 2017
85 64% Django Unchained (2012) - Rated 04 May 2017
80 40% The Prestige (2006) - Rated 30 Apr 2017
90 86% The Departed (2006) - Rated 30 Apr 2017
75 20% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 29 Apr 2017
60 4% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 29 Apr 2017
80 40% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 29 Apr 2017