Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
xtn69g

Flick Fan - 16 Film Ratings

Member Since: Nov 30, 2019

more Recent Ratings
81 40% Avengers: Endgame (2019) - Nov 30, 2019
94 93% Mad Max: Fury Road (2015) - Nov 30, 2019
92 81% Blade Runner 2049 (2017) - Nov 30, 2019
92 81% Funny Games (1997) - Nov 30, 2019
85 59% True Grit (2010) - Nov 30, 2019
91 71% The Lighthouse (2019) - Nov 30, 2019
70 15% Hotel Rwanda (2004) - Nov 30, 2019
86 65% The Terminator (1984) - Nov 30, 2019
83 46% The Exorcist (1973) - Nov 30, 2019
80 34% Life of Brian (1979) - Nov 30, 2019