Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
xtno1

Movie Buff - 247 Film Ratings

Member Since: Apr 16, 2017

Bio: Gray vision
more Recent Ratings
67 55% The Girl on the Train (2016) - Apr 20, 2017
85 91% Split (2017) - Apr 20, 2017
78 84% Wreck-It Ralph (2012) - Apr 17, 2017
74 77% Zootopia (2016) - Apr 17, 2017
80 87% Finding Nemo (2003) - Apr 17, 2017
75 78% Cars (2006) - Apr 17, 2017
65 44% Neighbors (2014) - Apr 17, 2017
73 76% Jurassic World (2015) - Apr 17, 2017
64 42% Spy (2015) - Apr 17, 2017
65 44% In Good Company (2004) - Apr 17, 2017