xurxof

xurxof
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 20 Jan 2017
Location: Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 72% Koyaanisqatsi (1982) - Rated 20 Jan 2017
43 32% Robin Hood: Prince of Thieves (1991) - Rated 20 Jan 2017
68 52% American History X (1998) - Rated 20 Jan 2017
85 92% Excalibur (1981) - Rated 20 Jan 2017
65 45% Whiplash (2014) - Rated 20 Jan 2017
65 45% Captain Fantastic (2016) - Rated 20 Jan 2017
80 82% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 20 Jan 2017
100 97% Baraka (1992) - Rated 20 Jan 2017
70 62% Life of Brian (1979) - Rated 20 Jan 2017
70 62% Gladiator (2000) - Rated 20 Jan 2017