xuwriter

xuwriter
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 14 Sep 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 38% Eurotrip (2004) - Rated 14 Sep 2014
80 38% Pitch Perfect (2012) - Rated 14 Sep 2014
90 92% Better Off Dead... (1985) - Rated 14 Sep 2014
80 38% Orange County (2002) - Rated 14 Sep 2014
75 7% Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Rated 14 Sep 2014
90 92% The Hangover (2009) - Rated 14 Sep 2014
88 80% Old School (2003) - Rated 14 Sep 2014
85 69% Bridesmaids (2011) - Rated 14 Sep 2014
80 38% It's a Mad Mad Mad Mad World (1963) - Rated 14 Sep 2014
80 38% American Pie (1999) - Rated 14 Sep 2014