xvaix
Recent Ratings
Check out xvaix's...
80 50% | Arrival (2016) - Rated 29 Jan 2017 |
90 75% | Spectral (2016) - Rated 31 Dec 2016 |
80 50% | Bad Boys II (2003) - Rated 30 Dec 2016 |
80 50% | Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Rated 30 Dec 2016 |
80 50% | The Gods Must Be Crazy II (1989) - Rated 30 Dec 2016 |
85 67% | Van Helsing (2004) - Rated 30 Dec 2016 |
99 90% | Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Rated 30 Dec 2016 |
30 9% | Schindler's List (1993) - Rated 30 Dec 2016 |
50 15% | If.... (1968) - Rated 30 Dec 2016 |
0 3% | Elle (2016) - Rated 30 Dec 2016 |