xyn

xyn
Movie Buff - 275 Film Ratings
Member Since: 05 Feb 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 83% The Walk (2015) - Rated 19 May 2016
58 15% Mission: Impossible - Rogue Nation (2015) - Rated 19 May 2016
81 83% The Revenant (2015) - Rated 18 Apr 2016
70 44% The Apartment (1960) - Rated 16 Apr 2016
79 72% The Darjeeling Limited (2007) - Rated 16 Apr 2016
54 11% It's All Gone Pete Tong (2004) - Rated 16 Apr 2016
63 28% Burnt (2015) - Rated 10 Mar 2016
53 10% RocknRolla (2008) - Rated 10 Mar 2016
79 72% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 10 Mar 2016
57 12% Babel (2006) - Rated 04 Mar 2016