Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
xzf620

Cinema Addict - 1138 Film Ratings

Member Since: Oct 1, 2011

Location: Alabama, USA

more Recent Ratings
84 46% Frozen II (2019) - Mar 13, 2020
75 20% Charlie's Angels (2019) - Mar 12, 2020
40 2% Dolittle (2020) - Feb 26, 2020
89 77% American Factory (2019) - Feb 01, 2020
93 94% Parasite (2019) - Jan 30, 2020
89 77% Knives Out (2019) - Jan 24, 2020
93 94% Joker (2019) - Jan 22, 2020
91 88% Klaus (2019) - Jan 20, 2020
91 88% Marriage Story (2019) - Jan 20, 2020
81 37% Rocketman (2019) - Jan 14, 2020