Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
y0RXQh

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Sep 21, 2018

more Recent Ratings
73 36% Thirteen (2003) - Sep 21, 2018
85 86% Before Sunrise (1995) - Sep 21, 2018
80 72% Sunset Blvd. (1950) - Sep 21, 2018
86 95% House of Flying Daggers (2004) - Sep 21, 2018
73 36% Good Bye Lenin! (2003) - Sep 21, 2018
65 13% Hotel Rwanda (2004) - Sep 21, 2018
66 22% In Bruges (2008) - Sep 21, 2018
60 4% Burn After Reading (2008) - Sep 21, 2018
80 72% Eyes Wide Shut (1999) - Sep 21, 2018
76 59% The Silence of the Lambs (1991) - Sep 21, 2018