Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
y9iZ1V

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Jan 3, 2020

more Recent Ratings
89 70% Scary Movie 4 (2006) - Jan 03, 2020
90 83% The Animatrix (2003) - Jan 03, 2020
80 33% Kindergarten Cop (1990) - Jan 03, 2020
85 54% Real Steel (2011) - Jan 03, 2020
85 54% Tangled (2010) - Jan 03, 2020
80 33% Wild Things (1998) - Jan 03, 2020
65 4% Spy Kids (2001) - Jan 03, 2020
90 83% Jumper (2008) - Jan 03, 2020
85 54% Bad Boys II (2003) - Jan 03, 2020
70 16% 2012 (2009) - Jan 03, 2020