Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
yEzBXp

Flick Fan - 37 Film Ratings

Member Since: Jun 29, 2019

more Recent Ratings
88 79% The Rover (2014) - Jun 30, 2019
71 31% Baby Driver (2017) - Jun 30, 2019
80 60% Scarface (1983) - Jun 30, 2019
74 39% Signs (2002) - Jun 30, 2019
90 85% The Shawshank Redemption (1994) - Jun 30, 2019
80 60% Arrival (2016) - Jun 30, 2019
13 12% American Sniper (2014) - Jun 30, 2019
11 6% Blade II (2002) - Jun 30, 2019
83 68% Training Day (2001) - Jun 30, 2019
68 20% The Usual Suspects (1995) - Jun 30, 2019