yacobs

yacobs
Flick Fan - 99 Film Ratings
Member Since: 10 Feb 2015
Location: Bursa, Merkez, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 27% Open Grave (2013) - Rated 11 Feb 2015
70 69% The Lunchbox (2014) - Rated 11 Feb 2015
75 87% Kelebegin Rüyasi (2013) - Rated 11 Feb 2015
85 96% CM101MMXI Fundamentals (2013) - Rated 11 Feb 2015
55 8% Carrie (2013) - Rated 11 Feb 2015
55 8% Parker (2013) - Rated 11 Feb 2015
60 27% Insidious: Chapter 2 (2013) - Rated 11 Feb 2015
60 27% The Call (2013) - Rated 11 Feb 2015
70 69% The East (2013) - Rated 11 Feb 2015
65 48% Enough Said (2013) - Rated 11 Feb 2015