yâde

yade
Flick Fan - 52 Film Ratings
Member Since: 25 Apr 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 50% The Mechanic (2011) - Rated 01 Jul 2020
95 63% The Meg (2018) - Rated 01 Jul 2020
96 74% Snowden (2016) - Rated 01 Jul 2020
97 83% Inception: The Cobol Job (2010) - Rated 01 Jul 2020
92 35% Annihilation (2018) - Rated 01 Jul 2020
93 42% It (2017) - Rated 27 Jun 2020
91 31% Paranormal Activity (2009) - Rated 27 Jun 2020
94 50% Cast Away (2000) - Rated 27 Jun 2020
97 83% 12 Angry Men (1957) - Rated 27 Jun 2020
97 83% Inception (2010) - Rated 27 Jun 2020