Yadgiarc

Recent Ratings
Check out Yadgiarc's...
95 84% | Through a Glass Darkly (1961) - Nov 11, 2020 |
95 84% | Winter Light (1963) - Nov 11, 2020 |
95 84% | The Silence (1963) - Nov 11, 2020 |
95 84% | Persona (1966) - Nov 11, 2020 |
85 52% | Manderlay (2005) - Nov 11, 2020 |
95 84% | The Kingdom (1994) - Nov 11, 2020 |
100 96% | Breaking the Waves (1996) - Nov 11, 2020 |
90 67% | The Idiots (1998) - Nov 11, 2020 |
90 67% | Dogville (2003) - Nov 11, 2020 |
95 84% | Antichrist (2009) - Nov 11, 2020 |