Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
yagizhan1

Film Freak - 778 Film Ratings

Member Since: Jan 30, 2021

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out yagizhan1's...
90 93% Persona (1966) - Feb 28, 2021
74 53% Hachiko: A Dog's Story (2009) - Feb 28, 2021
70 45% Ali G Indahouse (2002) - Feb 28, 2021
65 34% School of Rock (2003) - Feb 28, 2021
88 89% A Bronx Tale (1993) - Feb 28, 2021
68 40% Enemy of the State (1998) - Feb 28, 2021
85 83% Mirrors (2008) - Feb 28, 2021
62 29% Organize ─░┼čler (2005) - Feb 28, 2021
80 73% Edward Scissorhands (1990) - Feb 28, 2021
50 17% Men in Black (1997) - Feb 28, 2021