yagmur9022

Bio: işte şimdi geliyorum...
Check out yagmur9022's...
84 50% | The Mask (1994) - Mar 08, 2021
"kostümlerine yandığım film"
|
65 9% | Hannibal (2001) - Mar 08, 2021
"ne kadar moral bozdu anlatamam. başrolde oynayanı düzgün seçememek yakışır mıydı hannibal filmine. moore filmi yok ettin. alt lig filmlerine geri dön ve orda kal"
|
78 30% | Red Dragon (2002) - Mar 08, 2021 |
52 5% | The Hunger Games (2012) - Mar 04, 2021
"eleştriyi neye yaptıkları çok belirsiz. show dünyasına söverken kendileri show yapmışlar. effectler berbat, herkesin birbirini öldürdüğü oyunun içeriği bommboş, hiçbir gerilim bulamadım şu tatlı distopik kurguda, yazık"
|
60 7% | The Theory of Everything (2014) - Mar 03, 2021
"eddie redmayne in o puppy bakışlarına bayılsam da her filme de gitmiyor be"
|
45 3% | Modern Family (2009) - Mar 03, 2021
"çerezlik niyetine bile izleyemediğim diziydi. puanı sadece iç seslerini anlatmaları için kamerada konuşması, bu çok tatlıydı. başka da bi halt yok"
|
93 81% | Before the Flood (2016) - Mar 03, 2021
"gerçek bir farkındalık belgeseliydi. hatta çok fazla konuya ve yere değinememiş ki hangi birine el atsın adam. filmde bizden çok büyük karbon salınımı yapan mega şirketlerin etkisi altındaki insanları ve medyayı yeşil bölgeye çekebilmek. ne olduğunu bilen ama bunları içselleştiremeyen insanların izlemesi gereken bir film. ne kadar görmezsek o kadar önemsemeyiz."
|
78 30% | Sherlock (2010) - Mar 03, 2021
"komplo teorilerini ve mind fuck olayları güzel kurgulamışlar. kamera çekimlerini çok sallamasyondu. üzdü..."
|
95 87% | Black Mirror (2011) - Feb 28, 2021 |
75 22% | The Witch (2016) - Feb 28, 2021
"geçmişler yazılardan, efsanelerden türemiş ve asıl anlatılması gerekeni, doğaüstü olayları vs. biraz bu mu dedirtti. sanırım bir kere daha izlemek gerek. yine de korku filmi gerilimini böhh yaparak korkutmaya çalışmamışlar, bu güzeeel"
|