yakbird

yakbird
Movie Buff - 115 Film Ratings
Member Since: 27 Feb 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10% Side Effects (2013) - Rated 27 Feb 2013
86% Grave of the Fireflies (1988) - Rated 27 Feb 2013
86% The Celebration (1998) - Rated 27 Feb 2013
66% Network (1976) - Rated 27 Feb 2013
86% American Beauty (1999) - Rated 27 Feb 2013
86% Inglourious Basterds (2009) - Rated 27 Feb 2013
38% Easy Rider (1969) - Rated 27 Feb 2013
50% The Truman Show (1998) - Rated 27 Feb 2013
86% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 27 Feb 2013
86% Jackie Brown (1997) - Rated 27 Feb 2013