yakomoga

yakomoga
Movie Buff - 107 Film Ratings
Member Since: 20 Nov 2013
Location: riga, Latvia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 31% RocknRolla (2008) - Rated 05 Feb 2014
100 78% Going the Distance (2010) - Rated 05 Feb 2014
90 42% The Other Woman (2011) - Rated 24 Dec 2013
10 1% Black Dynamite (2009) - Rated 24 Dec 2013
0% Chris Rock: Bigger & Blacker (1999) - Rated 20 Dec 2013
85 31% Sex and Lucia (2001) - Rated 21 Nov 2013
100 78% Spanglish (2004) - Rated 20 Nov 2013
60 11% Back to the Future (1985) - Rated 20 Nov 2013
100 78% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 20 Nov 2013
70 16% True (2004) - Rated 20 Nov 2013