yakovenko

yakovenko
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 22 Mar 2016
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

100 Footloose (2011) - Rated 22 Mar 2016
100 Safe Haven (2013) - Rated 22 Mar 2016
100 Paradise (2013) - Rated 22 Mar 2016
100 Love and Other Drugs (2010) - Rated 22 Mar 2016
100 Valentine's Day (2010) - Rated 22 Mar 2016
100 One Day (2011) - Rated 22 Mar 2016
100 The Intern (2015) - Rated 22 Mar 2016
100 Song One (2015) - Rated 22 Mar 2016
100 Easy A (2010) - Rated 22 Mar 2016
100 Friends with Benefits (2011) - Rated 22 Mar 2016