We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

yam!

Movie Buff - 138 Film Ratings

Member Since: Jan 22, 2020

Location: Argentina

more Recent Ratings

85 69% It (2017) - Jan 29, 2020
79 39% It Chapter Two (2019) - Jan 29, 2020
90 86% Dead Poets Society (1989) - Jan 29, 2020
80 51% Remember the Titans (2000) - Jan 29, 2020
70 13% The Nutty Professor (1996) - Jan 29, 2020
80 51% Avatar (2009) - Jan 29, 2020
65 6% Paranormal Activity (2009) - Jan 29, 2020
85 69% The Incredibles (2004) - Jan 29, 2020
75 20% The Maze Runner (2014) - Jan 29, 2020
78 34% The Devil Wears Prada (2006) - Jan 29, 2020